Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MUZYKA NA ŻYWO W RAMACH AKCJI WAKACJE

Trzeba uczciwie przyznać, że pomysł zorganizowania w samym centrum miasta letnich, weekendowych koncertów okazał się strzałem w dziesiątkę. Muzyka na żywo przez trzy weekendy lipca cieszyła się sporym powodzeniem wśród mieszkańców Wielunia. To jak już mówiliśmy w zamian za Dni Wielunia, których nie było w sumie w mieście od czasu wybuchu pandemii koronawirusa.

Może i dobrze, bo dzięki temu można było zaprosić do miasta większą liczbę artystów, zamiast jednej czy dwóch dużych gwiazd, za duże pieniądze. Taka forma letnich koncertów będzie być może także w przyszłym roku. Teraz pracownicy WDK pójdą na zasłużone urlopy.

Ciąg dalszy nastąpi w sierpniu. W drugim miesiącu wakacji też będzie się działo, zwłaszcza w jego drugiej połowie. Czego zatem możemy się spodziewać? Zobacz video. A teraz jeszcze o tym co działo się w lipcu na DK Wieluń- Dąbrowa.

Placówka kulturalna podległa WDK- owi zaproponowała dzieciom tego lata szerokie spektrum  różnego rodzaju warsztatów, m.in. szycia na maszynie. Zajęcia na dworcu cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrze.

Dzieci na wakacjach uczestniczyły także w warsztatach ceramicznych. To mokra, często brudna, ale bardzo satysfakcjonująca artystyczna robota. WDK zapowiada, że tego typu warsztaty zorganizowane zostaną również w sierpniu.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl