Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE MARKETY I BUDYNKI MIESZKANIOWO- USŁUGOWE [VIDEO]

W inwestycyjnym krajobrazie Wielunia cały czas coś się zmienia. Zmienia się ostatnio też ul. Głowackiego. Niedaleko od skrzyżowania z Krakowskim Przedmieściem, gdzie docelowo jak wiemy ma powstać kolejne w mieście rondo mamy nowy market spożywczy. Przynajmniej do tej pory markety tej marki powstawały głównie na wsiach

Sieć wchodzi już też do miast wielkości Wielunia. A zatem nowy market jest już bodaj dziewiątą tego typu placówką handlową w mieście, nie licząc oczywiście mniejszych sklepów, także sieciowych. I na tym prawdopodobnie się nie skończy, bowiem przy skrzyżowaniu Głowackiego, Sieradzkiej i Traugutta powstanie kolejny market.

Tym razem znanej, niemieckiej sieci. Na widocznym na naszych zdjęciach terenie trwają już bardo zaawansowane prace wyburzeniowe, ale nie tylko. Szpetne, stare pawilony zastąpi zatem nowy spożywczy dyskont, których w województwie łódzkim właściciel ma już dziesięć.

Obok powstanie też nowy budynek w którym znajdować się będą m.in. handlowo- usługowe lokale. Przy Krakowskim Przedmieściu, na miejscu dawnej siedziby PZU realizowana jest kolejna, duża inwestycja. Bedzie to trzypiętrowy budynek w którym będą lokale na biura i usługowe. Ale to nie wszystko. Będą też mieszkania. Z kolei na tyłach nowo budowanego obiektu powstanie duży parking dla samochodów.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl