Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

HISZPAŃSKA MUZYKA W CENTRUM WIELUNIA

Na samym początku wakacji na Placu Legionów grały orkiestry dęte. Tym razem w centrum miasta dominowały hiszpańskie klimaty. To za sprawą plenerowego koncertu Kameralnej Orkiestry Cámara de Siero (OCAS) z Hiszpanii właśnie. Organizatorem tego artystycznego wydarzenia było Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Koncert w stacji TVK WSM pokażemy w ostatni weekend lipca.

Artyści przyjęli zaproszenie do Wielunia i nadłożyli drogi, by zagrać dla wieluńskiej publiczności improwizowany koncert w ramach swojej trasy koncertowej po miejscach pamięci w Europie.


Pod kierownictwem muzycznym Manuela Paza, orkiestra kameralna z miasta Pola de Siero w Hiszpanii porwała wieluńską publiczność i stworzyła wspaniałe widowisko muzyki hiszpańskiej, ukraińskiej i iberoamerykańskiej.


Orkiestra pod nazwą Vínculos OCAS, złożona jest z ponad 40 muzyków młodych, ale z dużym doświadczeniem koncertowym. Zawiązała się w styczniu 2002, wybierając na siedzibę asturyjską miejscowość Pola de Siero (Hiszpania).

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl