Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPECJALNY PROJEKT DLA SENIORÓW

Seniorzy z łódzkiego, a zatem także z naszego regionu mogą wziąć udział w programie „Łódzkie dla Seniorów Plus”. Zarząd Województwa Łódzkiego przeznaczył na organizację zadań z zakresu kultury fizycznej aż 2,8 mln zł! W ramach programu odbędzie się seminarium o zdrowiu i aktywności fizycznej osób starszych. Zaproszeni eksperci udzielą seniorom wskazówek, jak bezpiecznie trenować.

Bezpłatne zajęcia ruchowe będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 60 minut, w grupach 15-20-osobowych, w różnorodnych formach, dostosowanych do potrzeb i zainteresowania ćwiczących. Projekt będzie realizowany od 1 września 2022 r. do 30 czerwca 2023 r. Kwota dofinansowania z budżetu województwa łódzkiego to 250 tys. zł. Decyzją Zarządu WŁ kontynuowane będą też inne konkursy z zakresu kultury fizycznej.


Po raz dwunasty realizowany będzie program „Sport Szkolny”, w ramach którego organizowana będzie sportowa rywalizacja dla szkół podstawowych i średnich (Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada i udział reprezentantów środowiska szkolnego w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich). Na ten cel Zarząd przeznaczył 400 tys. zł.


Kolejny program to „Sport Akademicki w Województwie Łódzkim”, realizowany już po raz czternasty. To organizacja akademickiej rywalizacji sportowej na poziomie wojewódzkim oraz udział reprezentantów środowiska akademickiego Łódzkiego w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich. Koszty realizacji tego zadania to 100 tys. zł.


2 mln 50 tys. zł przeznaczył Zarząd na realizację projektu „Interdyscyplinarne szkolenie i współzawodnictwo sportowe”, w ramach którego chcemy organizować szkolenie i współzawodnictwo młodzieży uzdolnionej sportowo w województwie łódzkim.


Projekt dedykowany jest dla kadr wojewódzkich w ramach ogólnopolskiego systemu sportu młodzieżowego. Decyzję w sprawie ogłoszenia 4 konkursów ofert na realizację zadań publicznych województwa łódzkiego z zakresu kultury fizycznej na lata 2022 – 2023 Zarząd WŁ podjął podczas ostatniego posiedzenia 6 lipca.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl