Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TRZECI BATALION TERYTORIALSÓW

9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej poszerza szeregi. Rozpoczęło się formowanie 93 batalionu lekkiej piechoty w Łasku wchodzącego w skład 9ŁBOT. Jego szeregi zasilą Terytorialsi, którzy służą już w 91 i 92 batalionie lekkiej piechoty i złożą wniosek o przeniesienie do nowego batalionu a także nowi ochotnicy, którzy zgłoszą chęć służby W łaskim batalionie.

Terytorialność jest wpisana w nazwę formacji i oznacza gotowość do obrony i wspierania rodzin, bliskich i sąsiadów – dlatego żołnierze WOT służą i szkolą się blisko swojego miejsca zamieszkania.

Do stałego rejonu odpowiedzialności (SRO) 93blp będą należały powiaty: sieradzki, zduńsko – wolski, łaski, wieruszowski, wieluński, pajęczański, bełchatowski i radomszczański. Najbliższe szkolenie podstawowe dla nowych ochotników odbędzie się 2 września br., wyrównawcze (dla osób będących już po przeszkoleniu wojskowym) 10 września br.

Aby dołączyć do 9ŁBOT – skontaktuj się z żołnierzem – rekruterem, który pomoże w złożeniu wniosku do terytorialnej służby wojskowej – st. chor. szt. Paweł Kałdoński tel. 506 343 734 lub wejdź na stronę: https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/ - i znajdź kontakt do rekrutera ze swojego powiatu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl