Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

AWARIA NA NEWRALGICZNYM SKRZYŻOWANIU

W związku z wystąpieniem awarii nawierzchni na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 45 i drogi wojewódzkiej nr 488 (skrzyżowanie ulic Sieradzka, Głowackiego i Traugutta) w trybie awaryjnym zostaną wykonane roboty drogowe. GDDKiA Oddział w Łodzi informuje, że termin ich wykonania to piątek 24 czerwca w godzinach późnopopołudniowych i sobota 25 czerwca 2022 r. aż do ich zakończenia.

Prace polegać będą na rozbiórce nawierzchni, uszczelnieniu kanału deszczowego, zasypaniu wolnych przestrzeni i odbudowie konstrukcji nawierzchni. Możliwe jest przyśpieszenie terminu realizacji robót gdyby stan techniczny drogi drastycznie się pogarszał. W związku z powyższym zostanie wprowadzony objazd na kierunku z/do Sieradza ulicami: Wojska Polskiego, Młodzieżowa, Traugutta.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl