Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPRASZAJĄ NA PLENEROWĄ IMPREZĘ DO RUDY

Stowarzyszenie integracyjne „Tacy Sami” zaprasza wszystkich mieszkańców Wielunia i regionu na I Festyn przy Pałacu w Rudzie przy którym jak wiemy powstaje Dom Seniora. Plenerową imprezę zaplanowano na najbliższą niedzielę 26 czerwca. Początek o godz. 14:00. Co w programie?

Podczas festynu przewidziano występy uczniów Szkoły Podstawowej w Rudzie, młodzieży z Powiatowego Domu Kultury i Sportu, Zespołu Śpiewaczego "Czeremcha" z Rudy i Kapeli Podwórkowej "Złoczewianie". Będzie też prezentacja i rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Pałac Taczanowskich na starej fotografii"

Organizatorzy zapraszają też do wzięcia udziału w loterii fantowej i pokazach Państwowej Straży Pożarnej i Policji. Oprócz tego będzie też pokaz drobnego inwentarza (króliki, drób ozdobny), jarmark staroci, przejazd bryczką i konno oraz wiele innych atrakcji.

Będzie też pysznie. To za sprawą wspaniałych wyrobów kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich oraz miodów z wieluńskich pasiek, lokalnego piwa, swojskiego ciasta, waty cukrowej i popcornu. Festyn zakończy się zabawą taneczną.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl