Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWE SPOTKANIA Z HISTORIĄ NA ZAJĘCIACH W MUZEUM [VIDEO]

Zaangażowanie, wspólne odkrywanie miejsc i faktów z historii podczas zajęć na Muzealnym Uniwersytecie Rodzinnym okazało się doskonałą zabawą, której głównym celem było zainteresowanie przeszłością Wielunia.

Przez ostatnie tygodnie uczestnicy zajęć zwiedzali m.in. kościół ewangelicki, Basztę Męczarnię, kamieniołomy przy ul. Częstochowskiej. Uczyli się sklejać naczynia wydobyte podczas wykopalisk archeologicznych oraz malować jajka tradycyjną metodą batikową.

Spotkali się ze strażnikami granicznymi, rycerzami i katem. Rodzice przyznają, że taka forma nauki i spotkań z historią przypadła dzieciom do gustu. Na zakończenie roku studenci otrzymali ostatnie wpisy do indeksów oraz dyplomy ukończenia MUR-u. Muzealny Uniwersytet Rodzinny ponownie wystartuje od września.

Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl