Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JUBILEUSZOWE ŚPIEWANIE W SZKOLE MUZYCZNEJ

Jubileuszowy koncert z okazji 15- lecia Chóru PMDKiS odbył się w nowoczesnej sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Wieluniu. Licznie przybyła publiczność wysłuchała zatem wielu ciekawych utworów muzyki klasycznej, ale rzecz jasna nie tylko.

Inicjatorem koncertu był oczywiście założyciel i przez 15 lat niezmiennie jego dyrygent Jakub Jurdziński. Akompaniował Zbigniew Szpikowski. Warto zauważyć, że w tym jubileuszowym koncercie wystąpiły również wcześniejsze uczestniczki zajęć chóru prowadzonych w PMDKiS.

W internecie o czym już Państwo wiedzą z naszej anteny można obejrzeć specjalną prezentację multimedialną przedstawiającą historię chóru przygotowaną na podstawie wybranych wydarzeń z okresu 15 lat działalności. Pokazano ją również podczas tego koncertu.

Z ostatnich wydarzeń artystycznych w których chór brał udział warto odnotować występ konkursowy Chóru PMDKiS podczas 52. Turnieju Chórów Legnica Cantat, w którym chór zdobył Srebrny Dyplom i nagrodę pieniężną.

Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl