Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIKNIK AGROTURYSTYCZNY DLA SENIORÓW [VIDEO]

Członkowie klubów seniora z os. Armii Krajowej i Spółdzielczego Domu Kultury wzięli ostatnio udział w pikniku integracyjnym w Dzietrznikach. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej biesiady w gospodarstwie agroturystycznym "Nad Strugą".

Malowniczo położone miejsce i bliski kontakt z naturą sprawiły, że wszyscy uczestniczy mogli się odprężyć i zapomnieć o codziennym zgiełku. Kolejną  atrakcją był przejazd wozem do Źródełka Objawienia w Kałużach. Klubowicze mieli okazję zaczerpnąć wodę ze źródełka i powierzyć wszystkie swoje troski w modlitwie.

Po powrocie seniorzy ponownie zasiedli przy wspólnym stole i śpiewali ludowe piosenki. Ostatnią atrakcją pikniku było zwiedzanie zabytkowej chaty i oglądanie starych narzędzi rolniczych.Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl