Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POLSKO- UKRAIŃSKIE AKCENTY NA SPECJALNYM PIKNIKU [VIDEO]

Polsko- ukraiński piknik, który zorganizowano na terenie ZS nr 1 obfitował w wiele atrakcji. To w zasadzie symboliczne miejsce, bowiem właśnie tu, praktycznie zaraz po wybuchu wojny na Ukrainie powstał pierwszy w naszym mieście punkt zbiórki wszelkiego rodzaju artykułów przemysłowych i spożywczych, które rozdawano wojennym uchodźcom.

Dużo różnego rodzaju transportów pojechało też z Wielunia właśnie na Ukrainę. Dziś ta pomoc jest znacznie mniejsza, ale pomagajmy cały czas. A jeśli chodzi o sam piknik to na plenerowej scenie zaprezentowali się m.in. podopieczni DPS w Skrzynnie, Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Gromadzicach czy ZS Specjalnych.

Pomysł zorganizowania takiego właśnie pikniku zrodził się tak naprawdę w głowach grupy „Wieluń dla Ukrainy”, która z powodzeniem funkcjonuje w internecie. Grupa cały czas działa, pomaga naszym sąsiadom doświadczonym tragedią wojny, podobnie zresztą jak powiat i Gmina Wieluń, które na pomoc uchodźcom z Ukrainy wydały ze swoich budżetów naprawdę sporo środków co bardzo się chwali.

Na muzycznej, piknikowej scenie zagrało też kilka formacji muzycznych. Zobaczmy kolejny fragment występów. Oczywiście w trakcie pikniku nie zabrakło też wielu atrakcji dla najmłodszych łącznie z dmuchańcami czy zapleczem gastronomicznym.Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl