Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z NIEWIELKIMI ZMIANAMI W ROZKŁADZIE JAZDY [VIDEO]

Nowy rozkład pociągów, także tych kursujących przez Wieluń wszedł w życie w minioną niedzielę 12 czerwca. Jeśli chodzi o nasze miasto to w zasadzie nie ma drastycznych zmian. Zachowano oczywiście kursy pociągów między Wieluniem a Tarnowskimi Górami.

W dni robocze takich kursów będzie pięć, w weekendy zaś cztery.  Pierwszy pociąg do Tarnowskich Gór odjedzie o 3.32 rano, ostatni zaś o 16.20 po południu. A co z dalekobieżnymi połączeniami? Tych niestety nie przybyło, ale też na szczęście nie ubyło.

Do Poznania bezpośrednio z Wielunia odjedziemy o 9.54, do Krakowa zaś o 18.10 wieczorem. Trudności z dostaniem się koleją do Krakowa i Poznania będą na początku sierpnia. Z powodu prac modernizacyjnych zaplanowanych na ten czas  na linii między Wieluniem a Kępnem wspomniane składy dalekobieżne nie będą wtedy jeździć.

 

Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl