Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DUŻE DOFINANSOWANIE DO GMINNEJ INWESTYCJI [VIDEO]

Sporo nerwów, ale też negatywnych emocji dostarczyła ostatnio kwestia remontu ronda przy skrzyżowaniu 18 Stycznia i Popiełuszki. Na czas prac modernizacyjnych 7 czerwca rondo zamknięto, co spowodowało niemal natychmiastowe zakorkowanie tej części miasta. Rondo trzeba było jednak naprawić.

W zasadzie to chodziło o wymianę pierścienia ronda z granitowego na betonowy. choć prace remontowe mogły by iść szybciej, czego oczekiwali nie tylko kierowcy, ale również radni miejscy, bo temat podjęto także na ostatnim posiedzeniu Rady Miejskiej. Rondo wedle zapowiedzi ma być ponownie otwarte pod koniec tego tygodnia.

W ramach Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład, finału drugiego już naboru Gmina Wieluń otrzymała dofinansowanie na budowę drogi gminnej nr 117510E ul. Ciepłowniczej w Wieluniu wraz z zjazdami, odwodnieniem i oświetleniem. Dofinansowanie wynosi 18 700 000,00 zł. Na sesji pytano także o tę inwestycję. Chodzi oczywiście o termin jej rozpoczęcia.Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl