Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ARTYSTYCZNY JUBILEUSZ ZNANEGO CHÓRU [VIDEO]

Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu obchodzi jubileusz 15- lecia działalności. Przez ten czas na antenie naszej stacji pokazywaliśmy Państwu wiele koncertów tego artystycznego zespołu. W sieci można obejrzeć specjalną prezentację multimedialną przedstawiającą historię chóru.

Przygotowano ją na podstawie wybranych wydarzeń z okresu 15 lat działalności.

Z ostatnich wydarzeń artystycznych w których chór brał udział warto odnotować występ konkursowy Chóru PMDKiS podczas 52. Turnieju Chórów Legnica Cantat, w którym chór zdobył Srebrny Dyplom i nagrodę pieniężną.

Konkurs Legnica Cantat odbył się 28 maja. 15 czerwca specjalny, bo jubileuszowy koncert chóru PMDKiS odbył się w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Wieluniu. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.