Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PREMIERA NOWEGO WYDAWNICTWA ZNANEJ POETKI [VIDEO]

Nowy tomik poetki Niny Pawlaczyk zatytułowany „Szramy dni, stuki serca” jest jedenastym zbiorem wierszy, który został podzielony na pięć części. W wybranych utworach autorka zapisała swoje wspomnienia oraz to, co dzieje się wokół, na co dzień.

Podczas spotkania wiersze poetki czytali jej przyjaciele z Uniwersytetu III wieku. Przytoczono również fragmenty eseju dr Zdzisławy Pieczyńskiej - Gąsior „Świat jest nie do pojęcia piękny…O poezji Niny Pawlaczyk”.

Jeden z ulubionych utworów Niny Pawlaczyk zatytułowany „Gruzińska piosenka” zaśpiewała wraz z publicznością zaprzyjaźniona z bohaterką spotkania Bożena Turska.

Wieczór autorski, na który przybyło wielu miłośników twórczości Niny Pawlaczyk poprowadziła dyrektor miejskiej książnicy Iwona Podeszwa. Na zakończenie można było nabyć tomik „Szramy dni, stuki serca” wraz z wpisem autorki.

Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl