Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODSUMOWANIE SEZONU W MIEJSKIM ŻŁOBKU [VIDEO]

Z okazji zakończenia zajęć  w wieluńskim żłobku zorganizowano specjalną uroczystość z udziałem rodziców i dzieci oraz wiceburmistrz Joanny Skotnickiej - Fiuk i dyrektor Bożeny Żurek, która od  1 czerwca tego roku oficjalnie pełni funkcję szefowej Miejskiego Żłobka.

We wszystkich salach  odbyła się prezentacja podsumowująca działalność każdej grupy w placówce. Następnie dzieci otrzymały dyplomy „Super Żłobkowicza” oraz upominki przygotowane przez radę rodziców. W programie uroczystego spotkania był czas na wesołe zabawy i pląsy przy muzyce.

Wiceburmistrz Joanna Skotnicka - Fiuk i dyrektor Bożena Żurek podziękowały rodzicom za zaufanie, którym obdarzyli placówkę i jej pracowników powierzając im opiekę nad swoimi dziećmi.

Rodzice również wyrazili swoje zadowolenie z działalności żłobka. Wprawdzie rok żłobkowy zakończył się dla tych dzieci, które od września pójdą do przedszkola, jednak placówka jest czynna przez cały rok. Na miejsce małych absolwentów żłobka zostaną przyjęte kolejne dzieci z tegorocznej rekrutacji.Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl