Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

GRATULACJE I ŻYCZENIA Z OKAZJI JUBILEUSZU „KORCZAKA” [VIDEO]

Na uroczystą galę z okazji 25-lecia II LO im. J. Korczaka do głównej sali gimnastycznej ogólniaka, gdzie zorganizowano jubileuszowa uroczystość zaproszono bardzo liczne grono przyjaciół szkoły, władze powiatu, nauczycieli ogólniaka, ale też byłych dyrektorów tej ważnej na mapie Wielunia placówki szkolnej i rzecz jasna uczniów.

Szkoła w tym ważnym dla niej dniu pochwaliła się wieloma ciekawymi propozycjami przygotowanymi specjalnie na tę okoliczność. Była zatem galeria prac uczniów II LO- kiermasz gadżetów (Strefa relaksu, KorczakStore oraz wystawa zdjęć i kronik szkoły. Można było również wpisać się do specjalnej, pamiątkowej księgi.

Uczniowie Korczaka czują się w szkole bardzo dobrze, realizują swoje projekty i rzecz jasna kierunkują się w związku z tym na dalszą swoją edukację, czyli wyższe studia. Szkoła realizuje wiele projektów, korzysta z różnego rodzaju dofinansowań. Właściwie aplikuje o wszystko co jest możliwe.

Przy tym ma niewątpliwie artystyczną duszę, co potwierdza m.in. Elżbieta Kalińska, dyrektor WDK, a kiedyś też nauczyciel w szkole i jedna pomysłodawczyń  artystycznego cyklu Korczaka czyli Wieczoru Poezji przy Świecach. W trakcie jubileuszowej uroczystości nie zabrakło oczywiście nagród i wyróżnień.

Te popłynęły w kierunku uczniów osiągających znakomite wyniki w różnego rodzaju szkolnych przedsięwzięciach, ale też nauczycieli pracujących od lat w szkole, w tym kilkuosobowego grona związanego z Korczakiem od samego początku. Były też wspomnienia byłych dyrektorów liceum. Artystycznym akcentem jubileuszowej gali był koncert chóru II LO pod kierownictwem Jakuba Jurdzińskiego.Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl