Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O SPRAWACH SZPITALA NA FORUM RADY [VIDEO]

Kwestie dotyczące wieluńskiego szpitala na ostatniej sesji Rady Powiatu pojawiły się przy punkcie dotyczącym sprawozdania z prac zarządu powiatu między sesjami. Jak wiemy lecznica realizuje bardzo dużą inwestycję, czyli buduje nowy SOR. To duża inwestycja za duże pieniądze.

I właśnie o nią pytano na posiedzeniu. Pojawiła się też troska o bieżące finanse szpitala. Jak wiemy jest coraz drożej, drożej kosztować też będzie spłata dużego kredytu jaki ma szpital. Pytano również o kolejną ważną dla lecznicy medyczną inwestycję, czyli rezonans magnetyczny. Jest projekt, aby takowy był zainstalowany w szpitalu.

Szpital od grudnia minionego roku ma dwa tomografy komputerowe.
Czy zatem kolejki pacjentów kierowanych na to badanie znacznie się skróciły? Ponieważ na sesji nie było nikogo z dyrekcji SP ZOZ Wieluń na to pytanie odpowiedział Sebastian Jasiński, radny, ale też ratownik medyczny pracujący w szpitalu. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.