Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZDROWE PODEJŚCIE DO CIĄŻY, PORODU I POŁOGU [VIDEO]

Z okazji Dnia Dziecka w  wieluńskim szpitalu odbył się cykl ciekawych spotkań traktujących o zdrowym podejściu do ciąży, porodu i połogu. Lekarze, położne oraz specjaliści byli do dyspozycji przyszłych mam w głównym holu tuż przy wejściu na oddział położniczy wieluńskiego szpitala.

Podczas kilkugodzinnego spotkania można było wysłuchać prelekcji  m.in. o żywieniu kobiet w ciąży, suplementacji oraz o zaletach aktywności fizycznej w ciąży. Całości dopełniły wykłady o pierwszej pomocy u noworodka i fizjoterapii w ciąży. Poruszona została również kwestia praw i obowiązków rodzącej oraz zasad porodu rodzinnego.

Ponadto sporo uwagi poświęcono zagadnieniom dotyczącym karmieniu piersią. Konferencja zorganizowana w wieluńskim szpitalu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zdaniem przyszłych mam, podobnych spotkań edukacyjnych powinno być zdecydowanie więcej.

Spotkanie „Zdrowa mama - zdrowe dziecko” wsparła Fundacja na rzecz rozwoju SP ZOZ w Wieluniu, która przygotowała dla przyszłych mam specjalne upominki. Ponadto Fundacja zorganizowała mecz charytatywny, którego celem była zbiórka funduszy na zakup sprzętu dla oddziału ginekologiczno-położniczego.Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl