Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WSPÓLNA ZABAWA NA TANECZNEJ IMPREZIE [VIDEO]

„Zakręceni tańcem” to hasło II Powiatowego Festiwalu Tańca zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową SPSK im. bł. ks. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu. W tym artystycznym wydarzeniu wzięło udział blisko dwustu uczestników.

Byli to reprezentanci domów kultury w Czarnożyłach Ostrówku, Konopnicy oraz uczniowie ze szkół podstawowych w Czernicach, Drobnicach, Chojnach, Kadłubie i SPKS w Wieluniu. Pomysłodawczynią i koordynatorką festiwalu była Marzena Biedroń. Na parkiecie można było zobaczyć wiele ciekawych i różnorodnych choreografii tanecznych.

Tancerze byli mocno zaangażowani, skupieni i pełni pozytywnej energii. Jednakże najważniejsza dla wszystkich uczestników była wspólna zabawa. Jednym z kluczowych elementów programu był hołd złożony Ukrainie. Na widowni nie zabrakło kibicujących opiekunów i rodzin.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.