Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O ZASADACH UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

W ramach cyklu „W służbie człowiekowi” miejska biblioteka zaprosiła do siebie ratownika medycznego, Sebastiana Jasińskiego . Głównym celem spotkania było przekazanie dzieciom informacji na temat zasad udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, a także w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Gość cyklu wyjaśnił przedszkolakom na czym polega jego praca oraz zaprezentował używane przez niego akcesoria. Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się jak należy zachować się zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Przyglądały się czynnościom wykonywanym przez ratownika na fantomie.

Ponadto przedszkolaki utrwaliły sobie znane już numery alarmowe służb ratowniczych. Największą atrakcją była prezentacja ambulansu wraz z wyposażeniem i możliwość wejścia do niego.

Było to niezwykłe spotkanie które wyposażyło dzieci w wiedzę i umiejętności, które w przyszłości być może mogą uratować czyjeś życie. Pokazało jak ważna jest praca ratownika medycznego i w jaki sposób służy człowiekowi.

Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl