Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA LUDOWĄ NUTĘ W OSJAKOWIE

Już jutro w Altanie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie odbędzie się kolejna edycja Powiatowego Przeglądu Folkloru Ziemi Wieluńskiej im. Marka Dery. Plenerowe koncerty rozpoczną się w sobotę o godz. 13:00. W wydarzeniu weźmie udział 26 zespołów i kapel z terenu powiatu wieluńskiego.

Zespoły prezentować będą utwory należące do dorobku kulturowego regionu wieluńskiego. Prawie 300 śpiewaków i muzyków, z wszystkich gmin Powiatu Wieluńskiego oraz spoza niego, spotka się w Osjakowie, by wymienić doświadczenia, przedstawić rezultaty pracy z ostatnich miesięcy oraz poznać nowo powstałe grupy.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl