Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DOSTALI KOLEJNE PIENIĄDZE NA NOWY WÓZ [VIDEO]

Strażacy ochotnicy z wieluńskiej jednostki OSP Wieluń, którzy cały czas zbierają brakujące środki na nowy wóz strażacki otrzymali kolejne dofinansowane. Pieniądze do zakupu nowego wozu strażackiego dołożyła ostatnio Rada Miejska w Wieluniu.

Podczas ostatniej sesji samorządowcy podjęli bowiem uchwałę na wniosek burmistrza Wielunia przyznającą strażakom ochotnikom dodatkowe 200 tys. zł na zakup samochodu. Wcześniej na ten sam cel przyznano już strażakom 250 tys. złotych. Oprócz tego strażacy mają też 400 tys. złotych. To suma przyznanej promesy z MSWiA.Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl