Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYGRALI JEDENASTY RAZ Z RZĘDU [VIDEO]

Piłkarze WKSu 1957 Wieluń kontynuują zwycięską passę w sieradzkiej klasie okręgowej. W jednym z ostatnich spotkań na tym szczeblu rozgrywek podopieczni Sebastiana Banasia i Marka Nowaka wygrali jedenasty raz z rzędu, choć przez długi czas wydawało się, że zwycięska seria skończy się na dziesięciu.

Grając bowiem kilkadziesiąt godzin po dającym awans meczu w Rząśni wielunianie jakby stracili motywację. Dlatego o pierwszej połowie meczu z Wartą Działoszyn najkrócej można powiedzieć, że się odbyła. Po przerwie jednak z minuty na minutę coraz bardziej dawało o sobie znać lepsze przygotowanie kondycyjne i motoryczne gospodarzy.

Dlatego pod bramką Warty coraz częściej się kotłowało, a kilka razy bramkarz przyjezdnych ratował swój zespół z nie lada opresji. I kiedy wydawało się, że bramka jest tylko kwestią czasu, ta rzeczywiście padła, ale dla gości.

W 86-ej minucie po rzucie wolnym egzekwowanym przez 47-letniego - byłego piłkarza WKSu w latach 90-ych - Krzysztofa Kukulskiego zdobył ją Cezary Stefańczyk. Prowadzenie Warty, jak się okazało, napisało najlepszy scenariusz dalszej części spotkania.

Wkrótce po tym, jak arbiter pokazał, że dolicza do regulaminowego czasu cztery minuty, wyrównującego gola strzelił Kacper Nowakowski, a tuż przed końcowym gwizdkiem bramkę na wagę trzech punktów i kontynuację zwycięskiej serii zdobył Paweł Kołodziej.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl