Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA INWESTYCJE W GMINACH Z TERENU POWIATU WIELUŃSKIEGO [VIDEO]

Przedmiotem kolejnego spotkania władz powiatu wieluńskiego i posła Pawła Rychlika z wójtami gmin z terenu powiatu wieluńskiego było omówienie wyników drugiego już naboru w ramach Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Po raz kolejny powiat wieluński otrzymał duże dofinansowanie wspierające inwestycje lokalnych samorządów.

Chodzi o ponad 120 milionów złotych. Zdecydowana większość dotacji przeznaczona będzie na modernizację infrastruktury drogowej w gminach znajdujących się na terenu powiatu wieluńskiego, ale też na termomodernizację budynków, budowę boisk sportowych czy inwestycje w rozbudowę sieci kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków.

Gmina Wieluń otrzymała dofinansowanie na budowę drogi gminnej nr 117510E ul. Ciepłowniczej w Wieluniu wraz z zjazdami, odwodnieniem i oświetleniem. Dofinansowanie wynosi 18 700 000,00 zł. W pierwszej edycji wspomnianego naboru do powiatu wieluńskiego z tytułu dofinansowana do różnego rodzaju gminnych inwestycji wpłynęło prawie 93 miliony złotych.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl