Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z AWANSAMI NA WYŻSZE STOPNIE SŁUŻBOWE [VIDEO]

Dla wieluńskich zawodowych strażaków, ale też dla tych z całego kraju tegoroczne uroczystości z okazji Dnia Strażaka miały szczególną wymowę. W tym roku bowiem Państwowa Straż Pożarna w Polsce obchodzi 30-lecie powstania, a ZOSP RP świętuje 100-lecie istnienia.

W tym roku wieluńskim strażakom niestety pogoda nie dopisała. Dlatego uroczystą zbiórkę zorganizowano w jednym z głównych garaży jednostki, gdzie na co dzień stacjonują pożarnicze wozy bojowe. Oczywiście nie zabrakło odznaczeń, medali, ale też awansów na wyższe służbowe stopnie.

Brązową odznakę „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” nadano młodszemu brygadierowi Wiolecie Dawid, starszemu ogniomistrzowi Marcinowi Łukomskiemu, aspirantowi Tomaszowi Fertale i młodszemu aspirantowi Mariuszowi Walaszczykowi.

Z kolei Srebrny medal ,,Za zasługi dla pożarnictwa” otrzymał aspirant Michał Pacholik oraz trójka ogniomistrzów: Paweł Strugała, Patryk Muszyński i Paweł Przywara oraz młodszy ogniomistrz Dominik Hałubiec.

Wreszcie Brązowy medal „ Za zasługi dla pożarnictwa” nadano młodszemu kapitanowi Szymonowi Kolankowi i dwóm sekcyjnym Piotrowi Kluchowi i Maciejowi Jabłońskiemu. Awanse na wyższe stopnie służbowe nadano w sumie 11 strażakom. Oczywiście nie zabrakło życzeń i gratulacji od zaproszonych gości, także strażaków.
Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl