Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

REJS STATKIEM, WIZYTA W ZOO I PARK LINOWY [VIDEO]

Blisko siedemdziesięcioosobowa grupa rodziców i dzieci ze Spółdzielczego Domu Kultury na os. Wyszyńskiego i Świetlicy na os. Armii Krajowej wzięła udział w wycieczce do Opola. Wyjazd został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Święta Rodzin.

Pierwszym punktem wycieczki był rejs statkiem "Opolanin" po rzece Odrze. W trakcie podróży kapitan opowiadał uczestnikom ciekawostki geograficzne i historyczne.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie opolskiego ZOO położonego na wyspie Bolko. Milusińscy mieli okazję zobaczyć różne, często też egzotyczne zwierzęta.

Największym zainteresowaniem cieszyły się żyrafy i hipopotamy. Atrakcyjne place zabaw i park linowy były doskonałym uzupełnieniem wyprawy do Opola. W wycieczce wzięły udział dzieci z grup: aktywności twórczej, teatrzyku, rytmiki i plastyki.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl