Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„ZDROWA MAMA- ZDROWE DZIECKO”- SPOTKANIE W SZPITALU

Z okazji Dnia Dziecka SP ZOZ Wieluń zaprasza w środę 1 czerwca na cykl ciekawych spotkań traktujących o zdrowym podejściu do ciąży, porodu i połogu. Lekarze specjaliści będą do dyspozycji przyszłych mam już od 9 rano w głównym holu tuż przy wejściu na oddział położniczy wieluńskiego szpitala.

Specjalne spotkanie otworzy doskonale znany naszym widzom z programów TVK WSM kierownik Oddziału - dr.n.med Wojciech Ordon. Podczas kilkugodzinnego spotkania będzie m.in. mowa o żywieniu kobiet w ciąży, zaletach aktywności fizycznej w ciąży i jej suplementacji.

Oprócz tego lekarze mówić będą o karmieniu piersią, pierwszej pomocy u noworodka, fizjoterapii w ciąży. Poruszona zostanie również kwestia praw i obowiązków rodzącej i zasady,porodu rodzinnego.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl