Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ROZGROMILI U SIEBIE ZAWISZĘ PAJĘCZNO [VIDEO]

WKS 1957 coraz bliżej awansu do piłkarskiej czwartej ligi. W sobotę 21 maja podopieczni Sebastiana Banasia i Marka Nowaka rozgromili na stadionie WOSiRu Zawiszę Pajęczno 7:0.

Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Jakub Zuzewicz - strzelec dwóch bramek oraz: Kamil Wira, Kacper Nowakowski, Mikołaj Cyrus, Dominik Smolnik i Jakub Kozica.

Ponieważ kolejny raz punkty stracił bezpośredni rywal wielunian w walce o awans, już w najbliższej kolejce lider sieradzkiej klasy okręgowej może, a nawet powinien, zapewnić sobie awans do wyższej klasy.

Choć wydaje się, że w łódzkiej czwartej lidze zespół z Wielunia grał przed wiekami, okazuje się, że w sztabie szkoleniowym i samej drużynie są osoby, które pamiętają występy na zapleczu trzeciej ligi.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl