Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SYMULATOR JAZDY DLA PRZYSZŁYCH KIEROWCÓW W ZS NR 2 [VIDEO]

O tym, że uczniowie wieluńskich szkół średnich w ramach zawodowych praktyk mają dostęp do szerokiej gamy różnego rodzaju ćwiczeń nie trzeba nikogo przekonywać. Jedną z takich możliwości dla uczniów kształcących się w klasie o profilu kierowca- mechanik była ostatnio jazda ciężarowym samochodem, a ściśle rzecz ujmując był to symulator takiej właśnie jazdy.

Jazda w takim symulatorze to praktycznie dokładne odzwierciedlenie kierowania autem w realnej rzeczywistości. Symulator obsługuje instruktor techniki jazdy, który prowadzącemu auto może elektronicznie zaaranżować praktycznie każde warunki jakie można spotkać na drodze i każdą pogodę, nawet najbardziej niesprzyjającą jeździe.

Szkolenie w symulatorze bardzo pomaga też przyszłym kierowcom z uzyskaniu tzw. certyfikatów kwalifikacji. Każde szkolenie kończy się bowiem państwowym egzaminem. Jego zdanie nie jest takie proste jakby się moglo wydawać.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl