Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O BOHATERACH UTWORÓW MARII KOWNACKIEJ [VIDEO]

Po raz 19. odbył się w całej Polsce Tydzień Bibliotek, który rozpoczął się tradycyjnie 8 maja w Dniu Bibliotekarza. Ostatnim wydarzeniem w ramach Tygodnia Bibliotek w miejskiej książnicy było rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego „Bohaterowie utworów Marii Kownackiej oczami dziecka”.

W konkursie wzięło udział 33 uczestników w wieku od 7 do 10 lat z terenu powiatu wieluńskiego. Jury przyznało nagrodę główną, rower miejski Julii Posmyk, uczennicy I klasy SP nr 5.

Ponadto przyznano trzy wyróżnienia dla Julii Hojczyk z SP w Rudzie, Antoniny Terczyńskiej z SP nr 4 oraz Jóżefiny Jurdzińskiej z PMDKiS. Wydarzenie uświetnił występ uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Wieluniu.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl