Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZASŁUŻENI JUBILACI Z MEDALAMI OD PREZYDENTA RP [VIDEO]

Po raz pierwszy w Wieluniu zorganizowano dwie uroczystości Złotych Godów w jednym tygodniu. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odebrały pary  które przeżyły razem 50, 51, a nawet 52 lata. W dwudniowych uroczystościach  zorganizowanych w Malinowym Dworze wzięło udział około 80 małżeństw.

Zasłużeni jubilaci odebrali medale przyznawane przez Prezydenta RP z rąk burmistrza Pawła Okrasy. Małżonkowie zostali obdarowani przez wieluńskich samorządowców i przedstawicielkę posła Pawła Rychlika okolicznościowymi listami gratulacyjnymi, kwiatami oraz życzeniami.

Po oficjalnej części przyszedł czas na toast i wspólny obiad, a następnie na wspomnienia i refleksje. Nie zabrakło również występu artystycznego, który uświetnił to wydarzenie.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl