Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

W ten weekend na zakończenie naszego programu druga część relacji z ostatniej sesji Rady Miejskiej. Rozpocznie ją dyskusja radnych w sprawie, którą znają już Państwo z naszej anteny. Chodzi oczywiście o kwestię legalności zawarcia umowy zlecenia z 16.12.21 z kancelarią adwokacką na wykonanie usług związanych z dochodzeniem przez Gminę Wieluń roszczeń.

Roszczenia skierowane są w stronę powiatu wieluńskiego z tytułu wykonywanych przebudów ulic Szpitalnej, POW i Krakowskie Przedmieście. Oprócz tego w relacji z sesji będzie też mowa o zaległościach podatkowych w 2021 roku i innych zobowiązaniach wobec gminy. Będzie też wiele pytań do burmistrza Wielunia.

To przy punkcie dotyczącym przyjęcia informacji z działań podejmowanych przez włodarza miasta między sesjami czyli w okresie od 14 marca do 14 kwietnia, w tym z wykonania uchwał Rady. Relacja z sesji potrwa nieco ponad dwie i pół godziny. Zapraszamy zaraz po Szortpressie.
Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl