Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CAŁY CZAS PROWADZĄ ZBIÓRKĘ NA NOWY WÓZ STRAŻACKI [VIDEO]

Strażacy ochotnicy z OSP Wieluń cały czas zbierają pieniądze na nowy wóz strażacki. Jednostka OSP Wieluń otrzymała promesę w wysokości 400 tys. złotych na zakup nowego pojazdu. Gmina Wieluń zabezpieczyła również kwotę w wysokości 250-350 tys. zł na ten cel. Strażacy zorganizowali też zbiórkę oraz festyn rodzinny tak aby móc zgromadzić brakujące środki.

Jednym z ciekawych elementów zbiórki jest też licytacja godzinnej przejażdżki oryginalnie zachowanym Fiatem 125p z 1976 roku. Klimatu dopełniają gadżety znajdujące się wewnątrz pojazdu m.in. stare pieniądze i banknoty, papierosy klubowe i popularne, piesek z kiwającą główką i wiele innych. Osoba która wygra licytację ma prawo zabrać ze sobą 2 dodatkowe osoby do samochodu.

Środki z licytacji przekazane zostaną oczywiście na rzecz OSP Wieluń na zakup nowego pojazdu gaśniczego. Jednostka posiada wysłużonego ponad 45 letniego stara, który nie spełnia obecnych standardów aby efektywnie nieś pomoc mieszkańcom powiatu wieluńskiego.

Wspólnie możemy pomóc strażakom i mieszkańcom naszego miasta. Współwłaścicielem tego zabytkowego już auta jest Jakub, 25 letni mieszkaniec Wielunia, który wraz ze swoim ojcem od ponad 10 lat tworzy kolekcję pojazdów z okresu PRL-u.

Więcej informacji na facebooku/OSP Wieluń bądź pod widocznym na ekranie numerem telefonu 783431793. Nie bądźmy obojętni. Choć w taki sposób możemy się odwdzięczyć strażakom za ich pomoc.

Link do zbiórki znajdziemy na facebooku/ OSP Wieluń. Całość środków z licytacji zostanie przekazana OSP Wieluń i pomoże zbliżyć się do celu zakupu nowego pojazdu gaśniczego.

OSP Wieluń
nr konta: 91 9256 0004 0070 0984 2000 0010 - Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie oddział w Wieluniu pl. Legionów 2 98-300 Wieluń

odbiorca: Ochotnicza Straż Pożarna w Wieluniu ul. Kilińskiego 23 98-300 Wieluń.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl