Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOLEJNE INWESTYCJE W WIELUŃSKIM SZPITALU [VIDEO]

Podczas kolejnej konferencji władz powiatu, posła Rychlika oraz dyrekcji SP ZOZ Wieluń mówiono o następnych pieniądzach dla wieluńskiej lecznicy z rządowej puli. Wiążą się one bardzo ściśle z nową inwestycją szpitala, czyli drugim tomografem komputerowym, który został oficjalnie oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku.

Aby przygotować specjalne pomieszczenie pod tomograf szpital musiał wydać ponad 700 tys. złotych. Teraz je odzyska. W trakcie konferencji poruszono także temat budowy nowego SOR na terenie szpitala. Jak widać prace w tym względzie idą pełną parą, choć nie obędzie się bez przesunięcia w czasie oddania do użytku nowego SOR.

Stanie się to najpewniej na początku przyszłego roku. Zresztą w planach lecznicy jest o wiele więcej nowych inwestycji. Czy zostaną zrealizowane pokaże czas. Czas na tego typu sprawy niewątpliwie trudny, z jak wiemy bardzo wysoką inflacją. Tak czy inaczej wiele podczas tej kadencji władz powiatu udało się już w szpitalu zrobić.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl