Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WAŻNY RAPORT KOMISJI REWIZYJNEJ RADY MIEJSKIEJ [VIDEO]

Radni na sesji przyjęli też protokół pokontrolny komisji rewizyjnej. Chodzi o sprawę legalności zawarcia umowy zlecenia z 16.12.21 z kancelarią adwokacką z Łodzi na wykonanie usług związanych z dochodzeniem przez Gminę Wieluń roszczeń wobec powiatu wieluńskiego z tytułu wykonywanych przebudów ulic Szpitalnej, POW i Krakowskie Przedmieście.

Obszerny raport w tej sprawie przedstawił na sesji Przewodniczący Komisji Rewizyjnej RM Radosław Wojtuniak. Całość tego pokontrolnego wystąpienia pokażemy Państwu w obszernej relacji z sesji Rady Miejskiej, która jak zawsze na zakończenie programu lokalnego naszej stacji w Temacie Tygodnia. Potrwa ponad trzy godziny. Zapraszamy zaraz po kulturze.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl