Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MUZYKA I WSPÓLNA ZABAWA W PLENERZE

W najbliższą sobotę 14 maja w w Parku im. Żwirki i Wigury odbędzie się ciekawe plenerowe wydarzenie. Wieluński Dom Kultury zaprasza bowiem na pełną muzyki Kliszczacką Majówkę. Zagra Góralska Orkiestra Dęta ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki oraz wieluński zespół Extreme Band. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Góralska Orkiestra Dęta ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki istnieje od 20 lat. Cała Orkiestra liczy 50 grających. Założycielami są dwaj kapucyni o. Patryk Jankiewicz oraz o. Józef Mońko. Od początku opiekunem muzycznym – kapelmistrzem jest Andrzej Jędrysek, prezesem od roku 2009 jest mgr inż. Mariusz Buda.

Orkiestra działa pod patronatem Związku Podhala Oddział Górali Kliszczackich w Skomielnej Czarnej oraz Parafii Nawiedzenia NMP w Skomielnej Czarnej. Orkiestra prezentuje się na zewnątrz bardzo pięknie dzięki barwnym strojom w których zawsze występuje. Orkiestra może także w swoim dorobku pochwalić się 4 płytami CD, ostatnia wydana w grudniu 2014 r.

Extreme Band to grupa muzyków pracujących ze sobą od prawie dekady. Zespół zajmuje się oprawą muzyczną eventów oraz wszelkich imprez okolicznościowych. Grają szeroko rozumianą muzykę rozrywkową, nie stroniąc od cięższych gatunków muzycznych.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.