Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LITERACKI PROJEKT DLA NAJMŁODSZYCH CZYTELNIKÓW [VIDEO]

Od 4 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna realizuje projekt „Mali strażnicy miejskiej książnicy”. Przedsięwzięcie, na realizację którego placówka pozyskała środki z Fundacji PZU, jest skierowane głównie do najmłodszych czytelników filii bibliotecznych.

Pierwsze z wydarzeń odbyło się w bibliotece w Dąbrowie, której gośćmi były dzieci z Przedszkola „Zielony Listek”. Kolejne wydarzenie miało miejsce w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Masłowicach. W trakcie spotkania uczniowie dyskutowali o bajkowej twórczości patronki ich szkoły.

Dobrze znany młodszym czytelnikom pisarz Przemysław Wechterowicz odwiedził  Filię Biblioteczną w Dąbrowie. Podczas spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 autor opowiadał żartobliwie o sobie, swojej pracy oraz najbliższych.

Z kolei  w SP w Masłowicach uczniowie poznali pisarkę Roksanę Jędrzejewską-Wróbel, scenarzystkę, autorkę sztuk teatralnych, słuchowisk oraz tekstów do podręczników. Ponadto w ramach projektu zorganizowano również warsztaty literackie z Joanną Jagiełło w Filii Bibliotecznej w Turowie.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie SP w Kurowie. Następne wydarzenie miało miejsce w głównej bibliotece. Spotkanie autorskie z Edytą Świętek zorganizowano z myślą o dorosłych czytelnikach.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl