Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPECJALNE POKAZY NA TANECZNEJ IMPREZIE PKDMiS [VIDEO]

VI edycja Tańca Towarzyskiego zorganizowanego przez PMDKiS w Wieluniu po raz pierwszy odbyła się w hali sportowo - widowiskowej Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Od artystycznej strony wszystko koordynował trener tańca towarzyskiego Rafał Janecki.

Podczas tego artystycznego widowiska można było zobaczyć występy par trenujących taniec towarzyski, zespoły tańca nowoczesnego, grupy Latino Solo oraz występy indywidualne. Mocną stroną pokazów była różnorodność technik i ciekawe choreografie.

Oglądając taneczne popisy na parkiecie dało się zaobserwować duże zaangażowanie w sceniczne występy. Dla młodych ludzi taniec jest wspaniałą pasją, odskocznią od codzienności i możliwością nawiązywania nowych relacji.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl