Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIEDZIAŁ NAJWIĘCEJ O OFERCIE EDUKACYJNEJ SZKÓŁ [VIDEO]

W grze edukacyjnej eduEWI, której finał nastąpił w podwojach starostwa powiatowego wzięło w sumie udział ponad 150 uczestników. Gra dotyczyła oferty edukacyjnej szkół średnich prowadzonych przez powiat wieluński przeznaczonej dla uczniów szkół podstawowych, tych którzy w niedalekiej przyszłości uczyć się będą właśnie w wieluńskich szkołach średnich.

O co chodziło w tej grze? Otóż jej uczestnicy mieli odwiedzić jak największą liczbę szkół i jednocześnie rozwiązać zadania przygotowane przez placówki. Na potrzeby gry przygotowano też specjalną aplikację. Laureaci gry otrzymali za wzięcie w niej udziału specjalne dyplomy i nagrody rzeczowe.

Głównym zwycięzcą gry okazał się Daniyl Apanashchenko z Ukrainy. Daniyl przebywa w naszym kraju już prawie dwa miesiące. Tak jak wielu jego rodaków, także on wraz z rodziną uciekł przed wojną w Ukrainie.

Pochodzi z ukraińskiego miasta Krzywy Róg. Na Ukrainę chce wrócić jak najszybciej, no ale na razie z oczywistych względów jest to niemożliwe. Nie od dziś wiadomo, że wieluńskie szkoły średnie mają bardzo atrakcyjną ofertę dla uczniów szkół podstawowych.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl