Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O BIEŻĄCYCH PROBLEMACH I NOWYM SPRZĘCIE W SZPITALU [VIDEO]

Początek ostatniej sesji Rady Powiatu wcale nie wskazywał na to, że przy punkcie dotyczącym informacji o pracy zarządu powiatu między sesjami radni w głównej mierze skupią się na sprawach wieluńskiej lecznicy. Jest pomysł aby szpital wzbogacił się o kolejne ważne medyczne urządzenie czyli rezonans magnetyczny.

Bardzo by się w szpitalu przydał, ale tak duża inwestycja będzie też sporo kosztować. Ile? A zatem jeśli rezonans magnetyczny w szpitalu będzie to pewnie jeszcze nieprędko. Tymczasem w dalszej części dyskusji o szpitalu zwrócono uwagę w sumie na detale, ale szalenia ważne.

Otóż jedna z pacjentek oddziału ginekologicznego, który cały czas czeka na generalny remont poskarżyła się na kiepskie warunki sanitarne na oddziale. Chodzi o toalety z dość zniszczoną infrastrukturą sanitarną, ale nie tylko.

Ze zlikwidowaniem bieżących usterek nie trzeba wcale czekać na generalny remont. Dyskusję w tej sprawie prowadzono na sesji jeszcze przez dłuższy czas. W jej trakcie ponownie doszło do spięcia na linii wicestarosta Krzysztof Dziuba- radny Andrzej Stępień. Poszło oczywiście o szpital.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl