Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DOSTALI DOTACJE NA WAŻNE I CIEKAWE PROJEKTY [VIDEO]

W ZS nr 1 odbyła się uroczystość przyznania grantów z budżetu powiatu wieluńskiego. Pamiątkowe bony symbolizujące wsparcie finansowane wręczono około 40 przedstawicielom inicjatyw zgłoszonych przez organizacje pozarządowe.

Jedną z organizacji, która będzie realizować więcej niż jeden projekt jest Stowarzyszenie „Razem” ze Skrzynna. Dzięki dotacji przyznanej przez wieluńskie starostwo zostaną przeprowadzone warsztaty zdrowego żywienia oraz zajęcia ekologiczne na temat wykorzystania odpadów.

Granty na realizację projektu otrzymała również Fundacja Made In Wieluń. Fundusze przeznaczone na sektor pozarządowy zostały podzielone w tym roku przez wieluńskie starostwo według innych zasad. Dzięki Powiatowej Radzie Pożytku Publicznego udało się zorganizować konkursy, które okazały się dobrym pomysłem po długim czasie epidemii koronawirusa.

Na realizację projektów organizacji pozarządowych wieluńskie starostwo przeznaczyło kwotę 190 tys. zł. na blisko 40 inicjatyw. Przedsięwzięcia dotowane z budżetu powiatu muszą zostać zrealizowane do 16 grudnia 2022 r. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.