Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CZŁOWIEK MOTYWEM PRZEWODNIM JEJ PRAC [VIDEO]

„Moja mała sztuka”  - tak zatytułowana jest wystawa obrazów, którą można oglądać w miejskiej bibliotece. Autorką prac jest Małgorzata Jurczyk, studentka III roku edukacji artystycznej  na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. J. Długosza  w Częstochowie.

Motywem przewodnim prac artystki jest człowiek. Na wystawie w bibliotece można zobaczyć też martwą naturę, portret, pejzaż oraz obrazy abstrakcyjne. Razem z kołem naukowym działającym na Wydziale Sztuki młoda malarka organizuje wspólne wystawy i bierze udział w różnych artystycznych przedsięwzięciach.

Jej pasją jest rysunek oraz malarstwo, a oglądając prace można zauważyć szczególne zamiłowanie do pouringu, czyli malowania przez rozlewanie. Wystawę prac Małgorzaty Jurczyk można oglądać w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej do końca maja. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.