Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FRANCUSKA DELEGACJA Z WIZYTĄ W WIELUNIU [VIDEO]

Spotkanie władz powiatu wieluńskiego z delegacją miasta partnerskiego naszego powiatu Estaires z Francji miało na celu w głównej mierze omówienie zagadnień, ale też podjęcie konkretnych decyzji związanych ze współpracą w obszarze pomocy obywatelom Ukrainy oraz uchodźcom przebywającym na terenie powiatu wieluńskiego.

Francuzi są pod wrażeniem tego co dla Ukrainy zrobił nasz kraj przyjmując tak dużą liczbę wojennych uchodźców. Do Wielunia przyjechali Bruno Ficheux - Burmistrz Miasta Estaires, i Dorothée Bertrand - przedstawiciel Rady Miasta Estaires.

Jest też oczywiście wizja dalszej współpracy. Ta polegać będzie nie tylko na materialnej pomocy, która zresztą już się zadziała. Francuzi ugoszczą u siebie także gości z Ukrainy. Jak to będzie wyglądać? Zobacz video.

Współpraca powiatu wieluńskiego z francuskim miastem Estaires trwa już od 2011 roku. Podczas tego miłego spotkania w stronę francuskich gości popłynęły też oficjalne podziękowania.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl