Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROSZĄ O WSPARCIE STRAŻACKIEJ INWESTYCJI [VIDEO]

Specjalne spotkanie strażaków z OSP Wieluń z naszymi lokalnymi mediami dotyczyło bardzo ważnej dla nich sprawy. Otóż strażacy, a w gronie tym co bardzo się chwali jest sporo młodych osób zbierają pieniądzę na nowy, bojowy wóz gaśniczy. Ten kosztuje, bagatela prawie milion złotych, dokładnie 930 tys. Ile brakuje? Zobacz video.

Strażacy ochotnicy będą w najbliższy weekend bardzo widoczni w naszym mieście. Zorganizują specjalne pożarniczne pokazy i przy okazji będą zbierać pieniądze od mieszkańców, które zasila oczywiście konto zakupu nowego samochodu. Strażakom oczywiście trzeba pomóc, bardzo o to w ich imieniu Państwa prosimy.

Strażacy sami rozpoczęli już remont garażu. Zakup nowego bojowego wozu jest dla nich bardzo ważny. 40- letni star nie spełnia już wymagań współczesnej jednostki OSP. Strażakom ochotnikom z Wielunia pomoże też burmistrz Wielunia i Rada Miejska.

Ta ostatnia na posiedzeniu w dniu 20 kwietnia jednogłośnie podjęła nowelizację uchwały 24 lutego tego roku w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członka OSP z terenu Gminy Wieluń za udział w działaniu ratowniczym, akcji ratowniczej, szkoleniu lub ćwiczeniu pożarniczym. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.