Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZEFOWA WDK W LITERACKIEJ ODSŁONIE [VIDEO]

Na Dworcu Kulturalnym Wieluń - Dąbrowa zorganizowano literackie spotkanie opowiadające o „Innej sukience”. To tomik poetycki autorstwa Elżbiety Kalińskiej, dyrektora Wieluńskiego Domu Kultury. Promocja miała charakter rozmowy o życiu, wspomnieniach, przyjaciołach i inspiracjach autorki. Poprowadził ją syn Elżbiety - Mateusz Kaliński.

Dialog miał bardzo ciekawy przebieg, odsłaniał wiele szczegółów i ciekawostek dotyczących codziennego życia autorki, jej przyjaciół i osób wspierających przedsięwzięcie.

Licznie przybyli goście mogli posłuchać wierszy w aranżacji muzycznej autorstwa Marka Walczaka w wykonaniu Mai Ciach, potem wystąpił też Piotr Sitarski i zespół „Gwizdy po osiemnastej”.

Dopełnieniem muzycznej całości był występ Pawła Gogoli wraz z Patrycją Błach I Artura Szczęsnego. Nie brakowało również poezji recytowanej. „Inna sukienka” odsłania marzenia i tęsknoty autorki, ukazuje kobiecy punt widzenia i wiele wrażliwości.

Pojawiają się radość, smutek i niezwykła fantazja. Znajomi mogą poznać panią Elżbietę z zupełnie innej strony. Tomik został wydany przez jedną z wieluńskich księgarni, zdjęcia i ilustracje wykonał wielunianin Michał Dudek.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl