Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPECJALNY KONCERT Z POKOJOWYM PRZESŁANIEM [VIDEO]

Jest oczywiste, że tytuł koncertu „Modlitwa o pokój”, który w kościele pod wezwaniem Św. Barbary odbył się w niedzielę 3 kwietnia wprost odnosi się do tego co dzieje się w tej chwili na Ukrainie. Wszyscy z pewnością chcemy, aby ta wojna jak najszybciej się skończyła, aby znów zapanował pokój.

W tym arytystycznym przedsięwzięciu wystąpili soliści: Julia Podgórniak, Sara Sitna, Maria Sułkowska, Hanna Włodarczyk, Wiktor Kubiaczyk, recytatorzy: Aleksandra Płatek, Oliwia Kubska oraz szerokie grono młodych artystów.

W „Modlitwie o pokój” oprócz solistów wystąpiły też formacje muzyczne. Mowa o Zespole Wokalnym, Chórze i Zespole Muzyki Dawnej działających przy PMDKiS. Oprócz nich na koncercie wystąpił też Chór PSM I st. i Chór II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu.

Wszystko pod artystycznym kierunkiem Jakuba Jurdzińskiego. Z kolei o akompaniament i obsługę akustyczną zadbał Zbigniew Szpikowski. Podczas koncertu zbierane były pieniądze na konto Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego z przeznaczeniem dla uchodźców z Ukrainy.


Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl