Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W SPÓŁDZIELCZEJ PLACÓWCE [VIDEO]

Seniorzy z klubu WSM na os. Armii Krajowej i SDK na os. Wyszyńskiego wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących „Razem”. Tematem zajęć było wyplatanie i ozdabianie wianków wielkanocnych.

Udział w warsztatach sprawił podopiecznym wiele radości. Ponadto  wykonywanie takich prac poprawia precyzję  manualną i koordynację wzrokowo-ruchową. Obydwie placówki odwiedził również zajączek wielkanocny.
Milusińscy z grup : Mama tata i ja, aktywności twórczej,  plastyki, tańców, rytmiki oraz szachów otrzymali drobne upominki. Nie mogło również zabraknąć świątecznego spotkania w grupach seniorów.  

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl