Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELKANOCNE PYSZNOŚCI I RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNE [VIDEO]

Wieluński Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez Gminę Wieluń oraz fundację Made in Wieluń przepełniony był co w sumie oczywiste świątecznymi potrawami i wypiekami, które rozchodziły  błyskawicznym tempie. Uczestnicy kiermaszu mogli zakupić różnorodne, a co najważniejsze zdrowe produkty regionalne.

Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się wędliny, sery, chrzan, ciasta, soki, miody oraz pieczywo. Uwagę przykuwały też ozdoby świąteczne wykonane w precyzyjny sposób, piękne serwetki i dekoracje. Niebywałe ozdoby i rękodzieła można było zaobserwować na stoisku Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu.

Nauczyciele, podopieczni i rodzice jak zawsze bardzo zaangażowali się w przygotowanie świątecznej ekspozycji. Kupujący mogli  się  zaopatrzyć w różnorodne słodkie wypieki na stoisku szkół katolickich. Pojawił się także kiermasz z ukraińskimi wypiekami wielkanocnymi, przygotowany przez Ukrainki przebywające na terenie gminy Wieluń.

Nie zabrakło również spontanicznych akcji solidarności z Ukrainą. Tegoroczny jarmark połączono z akcją charytatywną na rzecz Marzeny Zabłockiej, trzydziestodwuletniej mamy, mieszkanki Wielunia walczącej z nowotworem.

Jedyną szansą na dalsze leczenie dla pani Marzeny jest nierefundowana w Polsce terapia CAR-T Cell dlatego liczy się każda złotówka. Pieniądze w dalszym ciągu można wpłacać za pomocą strony: www.siepomaga.pl. - wystarczy wpisać Marzena Zabłocka.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl