Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FOTOGRAFICZNA WYSTAWA Z GROMADZIC W WIELUNIU [VIDEO]

Niezwykłe zdjęcia w ciekawych aranżacjach stworzyły piękną wystawę, której wernisaż odbył się na Dworcu Kulturalnym Wieluń-Dąbrowa. Bohaterami wyjątkowych fotografii są uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Gromadzicach.

Projekt został zrealizowany przez Magdalenę Hałubiec i Katarzynę Sobocińską z Pracowni Artystycznej „Rękodzieło miłością inspirowane” działającej przy szkole. Główną ideą zorganizowania wystawy było ukazanie osób z niepełnosprawnością intelektualną w świetle ich umiejętności, możliwości i energii oraz integracja ze środowiskiem lokalnym. Wystawa zachwyca profesjonalizmem, niezwykłą dbałością o szczegóły i pomysłowością w aranżowaniu sesji zdjęciowych, podczas których zdjęcia zostały wykonane smartfonem. Wernisaż uświetniła piękna oprawa muzyczna.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl